s🪐 has logged 16 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Widow

Black Widow

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Birds

The Birds

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Shadow of a Doubt

Shadow of a Doubt

1943
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Widow

Black Widow

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry