• Dirty Girls

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ½

  • Welcome to the Dollhouse

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★★