• The Social Dilemma

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Run

    ★★

  • Superman: Red Son

  • Mulan

  • The New Mutants

    ½

  • Capone

    ½

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★½