pedrosaporiti has logged 27 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
[REC]²

[REC]²

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Quarantine

Quarantine

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
[REC]

[REC]

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Lake House

The Lake House

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cryptopia: Bitcoin, Blockchains & the Future of the Internet

Cryptopia: Bitcoin, Blockchains & the Future of the Internet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Impossible

The Impossible

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Our Friend

Our Friend

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Super 8

Super 8

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Wanted

Wanted

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
7500

7500

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Into the Abyss - A Tale of Death, a Tale of Life

Into the Abyss - A Tale of Death, a Tale of Life

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Trust

The Trust

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Trespass

Trespass

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Drive Angry

Drive Angry

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Gone in Sixty Seconds

Gone in Sixty Seconds

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Bangkok Dangerous

Bangkok Dangerous

2008
×
Read the review Edit this entry  
03
Ghost Rider

Ghost Rider

2007
×
Read the review Edit this entry  
02
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Ring

The Ring

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry