• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton

    ½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

  • i think i love u

  • Rhubarb

    ★½

  • Lightswitch

  • TFW No GF

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★½

  • Hillary

    ½

  • The Way Back

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Wave Sounds

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Siberia

    ★★★★

  • Onward

  • Fantasy Island

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Possessor

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★★

  • The Turning

    ★★

  • The Grudge

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Bombshell

  • Inside the Rain

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Golden Hour

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Hazbin Hotel

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★★½

  • Tall Girl

  • Lucy in the Sky

  • Guns Akimbo

    ½

  • Jojo Rabbit

    ½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★½

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Letter to the Editor

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

  • The Laundromat

    ★½

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

  • Waves

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Airplane Mode

    ★★★