• WandaVision

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • Fantasy Island

  • Jojo Rabbit

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Joker

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Parasite

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Halloween

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Spider-Man: Homecoming

  • Baby Driver

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Deadpool

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Peanuts Movie

    ★★★★½

  • Fantastic Four

    ★★

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • Over the Garden Wall

  • Guardians of the Galaxy

  • The Wolf of Wall Street

  • Chronicle

    ★★★★½

  • The Dark Knight

  • Be Kind Rewind

    ★★★★

  • The Terminal

  • Brother Bear

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

  • Spirited Away

  • Fight Club

  • The Iron Giant

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • In the Name of the Father

    ★★★★★

  • Captain America

    ★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • Total Recall

    ★★★½

  • The Shining

  • Star Wars