• Another 365 Days

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Intrusion

    ★½

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

    ★★

  • The Last Letter From Your Lover

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Thunder Force

  • The Unholy

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Pleasure

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • A Recipe for Seduction

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • The Old Ways

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Don't Listen

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • The Dress

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • The Night House

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Uncanny Annie

    ★★★½

  • Tall Girl

    ½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Pure

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • It Chapter Two

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • School Spirit

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★