Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Jawan

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Retribution

    ★★

  • Strays

    ½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • No More Bets

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Inventor

  • The Flash

    ★★

  • The Lesson

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Machine

    ★★½

  • About My Father

    ★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • nothing, except everything.

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Viduthalai: Part I

    ★★★½

  • His Only Son

    ½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Spinning Gold

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • It Lives Inside

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★½