laura has logged 19 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Across the Universe

Across the Universe

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★
Edit this entry  
01
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
Edit this entry