Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • Deliverance

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Showgirls

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

    ★★★

  • Scream 4

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★★