Sort by
  • The Vampire Next Door

    ★★★★★

  • Lady Ballers

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

  • Murder at Yellowstone City

    ½

  • What Is a Woman?

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Father Stu

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • No Time to Die

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Mortal Kombat

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Marksman

    ★★½

  • Attack of the Giant Blurry Finger

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Mank

    ★★★