Sort by

Hannah has logged 28 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Taken

Taken

2008
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Frozen Ground

The Frozen Ground

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Leroy & Stitch

Leroy & Stitch

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Geek Charming

Geek Charming

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Inconceivable

Inconceivable

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Grease

Grease

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Warning: Do Not Play

Warning: Do Not Play

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Break the Silence: The Movie

Break the Silence: The Movie

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Suspicion

Suspicion

1941
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ice Age

Ice Age

2002
×
★★★★
Edit this entry  
09
One Hour Photo

One Hour Photo

2002
×
★★★★
Edit this entry  
08
Misery

Misery

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Willy Wonka & the Chocolate Factory

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Hercules

Hercules

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pocahontas

Pocahontas

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry