Sort by
  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★

  • Champions

  • Cocaine Bear

  • Shehzada

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

  • Kim's Video

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Fleishman Is in Trouble

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Strange World

  • The Amazing Maurice

    ★★

  • Jeanette Lee Vs.

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • The Sound of 007

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

  • Devotion

  • Raymond & Ray

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★

  • The Woman King

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★