Sort by
  • Ibiza: The Silent Movie

    ★★

  • Anima

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • The Flood

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Men in Black: International

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★★

  • Force of Nature Natalia

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Sibyl

    ★★

  • It Must Be Heaven

    ★★★

  • Mektoub, My Love: Intermezzo

    ★★

  • The Traitor

    ★★★

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Oh Mercy

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Frankie

  • Young Ahmed

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ★★

  • The Whistlers

    ★★★★

  • Family Romance, LLC

    ★★★

  • Port Authority

    ★★★★

  • The Wild Goose Lake

    ★★★

  • Joan of Arc

    ★★

  • Little Joe

    ★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • The Hustle

  • Yesterday

    ★★★★

  • Tolkien

    ★★★

  • An Accidental Studio

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Diana Ross: Her Life, Love and Legacy

    ★★

  • Pet Sematary

    ★★★★

  • One Red Nose Day and a Wedding

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Dumbo

  • Get Duked!

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Aftermath

    ★★

  • Piranhas

    ★★★

  • Gully Boy

    ★★★

  • The Miracle of the Sargasso Sea

    ★★★

  • Varda by Agnès

    ★★★★

  • I Was at Home, But...

    ★★

  • Elisa & Marcela

    ★★

  • Mr. Jones

    ★★★★

  • The Operative

  • God Exists, Her Name Is Petrunya

    ★★

  • The Golden Glove

    ★★

  • Bait

    ★★★★

  • What Men Want

    ★★★

  • Earth

    ★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★

  • The Kindness of Strangers

    ★★

  • The Prodigy

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Crucible of the Vampire

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★