Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • TÁR

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Simple Way Home

    ★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Mad God

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

  • Pig

    ★★★★

  • Where Is Anne Frank

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Saloum

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Hive

    ★★★★

  • Faya Dayi

    ★★½

  • Cryptozoo

  • Flee

    ★★★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Curfew

    ★★★