• The Many Saints of Newark

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Sam & Mattie Make A Zombie Movie

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Jiu Jitsu

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Project Power

    ★★½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Bloodshot

    ★½

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spontaneous

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Watchmen

  • Eli

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Primal

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Lore

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Full Force

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus