Justin has logged 33 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Street Trash

Street Trash

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
Read the review Edit this entry  
29
The Best Years of Our Lives

The Best Years of Our Lives

1946
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
High Score

High Score

2020
×
Read the review Edit this entry  
28
The Lady Vanishes

The Lady Vanishes

1938
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Father of the Bride Part 3 (ish)

Father of the Bride Part 3 (ish)

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Dennis the Menace

Dennis the Menace

1993
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Salesman

Salesman

1969
×
Read prior review Edit this entry  
20
Until the End of the World

Until the End of the World

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Over the Top

Over the Top

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Dynamite

Black Dynamite

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Salesman

Salesman

1969
×
Read the review Edit this entry  
17
World War Z

World War Z

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Crash

Crash

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Wings

Wings

1927
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cool Runnings

Cool Runnings

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Who's Afraid of Virginia Woolf?

Who's Afraid of Virginia Woolf?

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Spirit of the Beehive

The Spirit of the Beehive

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The African Queen

The African Queen

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Good Morning

Good Morning

1959
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mulan

Mulan

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
National Lampoon's European Vacation

National Lampoon's European Vacation

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Smurfs 2

The Smurfs 2

2013
×
Edit this entry