Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Guilt-Free Pleasures

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★½

  • The Queen's Gambit

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Break the Silence: The Movie

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • The Weeknd: After Hours

  • Miss Americana

  • Cuties

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • The Platform

    ★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Sijjin 6

    ★★★

  • Bring the Soul: The Movie

    ½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

  • The Hustle

    ★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★

  • BTS World Tour: Love Yourself in SINGAPORE

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Us

    ★★

  • Captain Marvel

  • BTS World Tour: Love Yourself in Seoul

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Taylor Swift: The Road to Reputation

  • Venom

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • EXO Planet #4 The EℓyXiOn In Seoul

  • Sijjin 5

    ★★★

  • Slender Man

    ★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Truth or Dare

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★½

  • An Elephant Sitting Still

    ★★★★★

  • Red Sparrow

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Fifty Shades Freed

    ★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • Insidious: The Last Key

    ★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★