• Now You See Me 2

  • Hell or High Water

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • American Honey

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Raw

    ★★★

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • The Wailing

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

  • The Good Neighbor

    ★★½

  • I Am Not a Serial Killer

    ★★★½

  • Keanu

    ★★★

  • Hush

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★½

  • Allegiant

    ★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Thunder Road

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Krampus

  • Creed

    ★★★★

  • Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

    ★★★

  • Home Guards

    ★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★½

  • I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

    ★★½

  • The Blackcoat's Daughter

    ★½

  • The Martian

    ★★★★

  • The Visit

    ★★½

  • Suck Me Shakespeer 2

    ★★★

  • Demolition

    ★★★½

  • Anomalisa

    ★★★½

  • Room

    ★★★★

  • Everest

    ★★★½

  • No Escape

    ★★★★

  • The Gift

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Ted 2

  • Inside Out

    ★★★½

  • The True Cost

  • San Andreas

    ★★★

  • Love

    ★★

  • Sicario

  • Green Room

    ★★★

  • Son of Saul

    ★★★★

  • Maggie

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Age of Adaline

    ★★½

  • The Truth About Sugar

  • Furious 7

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★

  • Insurgent

    ★★

  • Krisha

    ★★★★★

  • The Final Girls

    ★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Focus

    ★★½

  • Fifty Shades of Grey

  • Eat My Shit

    ★★½

  • Project Almanac

    ★★★

  • Teeth

    ★★★★

  • Tangerine

    ★★★★½

  • Knock Knock

    ★★½

  • The Witch

    ★★★½

  • Big Eyes

    ★★½

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★½

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½