Sort by
  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

    ★★½

  • Argylle

    ★★★

  • Role Play

    ★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Silent Night

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • About My Father

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½