Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Dog

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Master

    ★★½

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★