Sort by

trav has logged 13 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Aquaman

Aquaman

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Anima

Anima

2019
×
Edit this entry  
26
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
25
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Saving Mr. Banks

Saving Mr. Banks

2013
×
★★★
Edit this entry  
21
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Outsiders

The Outsiders

1983
×
★★½
Edit this entry  
16
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
14
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Her

Her

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry