Sort by
  • First Cow

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Boss Level

  • Normal People

    ★★★★★

  • Hush

    ★★★★

  • The Master

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Odd Thomas

    ★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Cujo

    ★★½

  • Ghosts of War

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Halloween: Resurrection

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★½