• Tenet

  • Black and Blue

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • The Predator

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Evil Dead

    ★★★★

  • A Good Day to Die Hard

    ★★★½

  • Machete

    ★★★½

  • The Crazies

    ★★★★

  • Doomsday

    ★★★

  • Mirrors

    ★★★★½

  • Live Free or Die Hard

    ★★★

  • Hostel: Part II

    ★½

  • 28 Weeks Later

    ★★

  • Planet Terror

    ★★★★

  • Hannibal Rising

    ★★½

  • Slither

    ★★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★★★

  • Final Destination 3

    ★★★

  • Hostel

    ★★★½

  • Cube Zero

    ★★★★

  • 28 Days Later

    ★★★

  • Cabin Fever

  • Cube 2: Hypercube

    ★★★

  • Hannibal

    ★★★½

  • Cube

    ★★★★★

  • Donnie Brasco

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★½

  • Heat

    ★★★★

  • Die Hard: With a Vengeance

    ★★★★

  • True Romance

    ★★★★

  • Leprechaun

    ½

  • Die Hard 2

    ★★★★½

  • Frankenhooker

    ★★★

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★½

  • Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★★½

  • Die Hard

    ★★★★½

  • Highlander

    ★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★★

  • Cujo