• Sex and Fury

    ★★★½

  • Orphan

    ★★★★

  • Let the Right One In

    ★★★★★

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★½

  • World's Greatest Dad

    ★★★★

  • The Abyss

    ★★★★½

  • Fat Girl

    ★★★★

  • Deliver Us From Evil

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • House of 1000 Corpses

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Spiral

    ★★★

  • Homunculus

    ★★½

  • X-Cross

    ★½

  • The Tesseract

    ★★★

  • Benny Loves You

    ★★★½

  • High Tension

    ★★★½

  • Ab-normal Beauty

    ★★