• Premium Rush

    ★★★

  • The Mother of Tears

    ★★

  • Youth in Revolt

    ★★★½

  • Deerskin

    ★★½

  • Birdcage Inn

    ★★★½

  • Run Lola Run

    ★★★½

  • A Scanner Darkly

    ★★

  • Saw

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Beast Stalker

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • BKO: Bangkok Knockout

    ★★½

  • The Dark

    ★★½

  • Invitation Only

    ★★½

  • Synchronic

    ★★★½

  • The Informers

    ★★