• Reservoir Dogs

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Transistor Love Story

    ★★★½

  • Donkey Punch

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Any Given Sunday

    ★★★★

  • Splinter

    ★★★

  • Land of the Dead

    ★★★

  • Beyond the Gates

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • The Last Boy Scout

    ★★★½

  • Ride or Die

    ★★★½

  • Days of the Bagnold Summer

    ★★★½

  • Wrong Turn 2: Dead End

    ★★★★

  • Sex and Fury

    ★★★½

  • Orphan

    ★★★★

  • Let the Right One In

    ★★★★★