• X-Cross

    ★½

  • RoboGeisha

    ★½

  • Vivarium

    ★½

  • Bangkok Haunted

    ★½

  • D'Wild Wild Weng

    ★½

  • The Grudge

    ★½

  • The Bridge Curse

    ★½

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • The Mansion

    ★½

  • Book of Monsters

    ★½

  • Stalked

    ★½

  • I Am Toxic

    ★½

  • Dark Sense

    ★½

  • Fright Fest

    ★½

  • Pandemic

    ★½

  • Possum

    ★½

  • Secret Santa

    ★½

  • Hisss

    ★½