• The Ordeal

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Deep

    ★★½

  • Deerskin

    ★★½

  • BKO: Bangkok Knockout

    ★★½

  • The Dark

    ★★½

  • Invitation Only

    ★★½

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★½

  • Homunculus

    ★★½

  • Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse

    ★★½

  • Frankenstein's Army

    ★★½

  • Domino

    ★★½

  • Death of Me

    ★★½

  • Manhunt

    ★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Elizabethtown

    ★★½

  • Skylines

    ★★½

  • Don't Torture a Duckling

    ★★½