Sort by
  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Pearl

    ½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Business Proposal

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Save Ralph

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Delicious

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Welcome to Sudden Death

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • #Alive

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • Mulan

  • Time to Hunt

  • 2gether: The Series

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • In the Tall Grass

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Wish Man

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Ma

    ★★★½