Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Best Kind of Moment

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Things Could Always Be Worse

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★★

  • CLONE

  • B O X

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Baby Ruby

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • What Is a Woman?

  • Elvis

    ★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★½