• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Hand of God

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Spoiled Brats

    ★★

  • Pig

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

  • The Velvet Underground

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

  • In the Heights

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Coming 2 America

  • Together Together

    ★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • The Estate

    ★★★

  • Limbo

    ★★★½

  • New Order

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • The Outside Story

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • Hollywood

  • Sisters with Transistors

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Undine

    ★★

  • Emma.

  • The Father

    ★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • I Carry You with Me

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Summertime

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Little Women

  • 1917

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★

  • Queen & Slim

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Irishman

  • Downton Abbey

    ★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Hustlers

  • Joker