• For My Crushed Right Eye

    ★★★½

  • Ecstasis

    ★★★

  • The Weavers of Nishijin

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • Strawberry and Chocolate

    ★★★½

  • The Mafia Is No Longer What It Used to Be

    ★★★★

  • The Act of Killing

    ★★★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★½

  • Psychomagic, a Healing Art

    ★★★★

  • Cuore

    ★½

  • Kaili Blues

    ★★★★½

  • The Fourth Dimension

    ★★★

  • The Gate of Heaven

    ★★★

  • Shoeshine

    ★★★★½

  • Svyato

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Belovs

    ★★★★

  • The Children Are Watching Us

    ★★★★