Sort by
  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Star Wars Collection

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Toy Story Collection

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★

  • The Predator

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Demon House

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Bright

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • The Snowman

  • Jeepers Creepers 3

    ★★

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★

  • Hostiles

    ★★½

  • Death Note

    ★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Good Time

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Song to Song

    ★★★

  • A Ghost Story

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Ghostbusters

  • Jason Bourne

    ★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Beyond the Gates

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • The Neon Demon

    ★★★★½

  • Clinton Cash

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • This Magic Moment

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★

  • Keanu

    ★★

  • Fantastic Lies

    ★★★★

  • Hush

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★½

  • London Has Fallen

    ★★

  • Triple 9

    ★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★

  • Hail, Caesar!

    ★★

  • The '85 Bears

    ★★★

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★

  • The Forest