• Halloween Kills

    ★★★

  • The Voices

    ★★★★

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★★★

  • Van Helsing

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★★½

  • The Hunchback of Notre Dame

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★½

  • Safe

    ★★★★½

  • May

    ★★★★½

  • Saved!

    ★★★★½

  • The World's End

    ★★★★

  • Cloverfield

    ★★★★

  • Creep

    ★★★★

  • Evil Dead

    ★★★★

  • Chronicle

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Cruel Intentions

    ★★★★