Sort by
  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Die Hart

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Fire Island

    ★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Quiet Girl

    ★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Barn

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Vortex

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Hit the Road

    ★★★

  • Annette

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★