Sort by
  • You People

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Me Time

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Hustle

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Emergency

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

  • The Boy Who Killed My Parents

  • Silent Night

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • BLACKPINK: The Movie