• Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Fall

    ★★★½

  • Taste of Cherry

    ★★★★½

  • Underwater!

    ★★

  • A Monkey in Winter

    ★★★★

  • Gunga Din

    ★★★

  • Häxan

    ★★★★

  • Successive Slidings of Pleasure

    ★★★

  • Little Caesar

    ★★★½

  • Bad Girls

    ★★★

  • Ready Player One

  • Red Desert

    ★★★★

  • Summer with Monika

    ★★★★

  • Weekend at Bernie's

    ★★★

  • Tabu

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Adua and Her Friends

    ★★★½

  • Mädchen in Uniform

    ★★★½