Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Ma

Ma

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
21 Bridges

21 Bridges

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Stockholm

Stockholm

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry