Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

  • Passages

    ★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★

  • Plane

  • Copenhagen Cowboy

  • Babylon

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Suzume

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★

  • GAGA

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

  • The Greatest Beer Run Ever

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sanctuary

  • Self-Portrait As A Coffee Pot

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

  • See How They Run

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • The Grab

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

  • Master Gardener

  • Pearl

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Red Suitcase

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Section 1

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

  • Spiderhead

    ★★

  • The Flying Sailor

  • Lightyear

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room