Sort by

Priyanka has logged 19 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Book Club

Book Club

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★
Edit this entry  
27
Puzzle

Puzzle

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Man on Wire

Man on Wire

2008
×
★★★★
Edit this entry  
19
Heroin(e)

Heroin(e)

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Big

Big

1988
×
★★★★
Edit this entry  
17
Iris

Iris

2014
×
★★★½
Edit this entry  
16
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
Whitney

Whitney

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Lust Stories

Lust Stories

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Our Nixon

Our Nixon

2013
×
★★★
Edit this entry  
09
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Very English Scandal

A Very English Scandal

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★
Edit this entry