Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Lift

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★