• Bad Trip

  • Hunter Hunter

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Freaky

  • Run

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Host

  • Greenland

    ★★★★

  • Don't Listen

  • Unhinged

  • #Alive

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★★★

  • Becky

  • The Lovebirds

  • The Wrong Missy

  • Sputnik

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★★

  • 12 Hour Shift

  • Anything for Jackson

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

  • Spenser Confidential

  • Fantasy Island

  • Horse Girl

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Shirley

  • Scare Me

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Doctor Sleep

  • Eli

    ★½

  • Impetigore

    ★★★★½

  • Blood Vessel

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

  • The Mortuary Collection

  • In the Tall Grass

  • Z

  • VFW

  • 3 from Hell

    ★★★★★

  • The Beach House

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Babyteeth

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

  • Vivarium

    ★★★★★

  • Crawl

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Ma

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

  • Deerskin

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

  • Swallow

  • Come to Daddy

  • Shazam!

  • Stuber

    ★★★★