Sort by
  • Halloween Ends

    ★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Business Proposal

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Through My Window

    ½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Sasaki and Miyano

    ★★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Whole Truth

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

  • Mieruko-chan

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Horimiya

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • My First Summer

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Binding

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Sightless

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Stranger by the Shore

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★