Sort by
  • Silent Night

  • The Marvels

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • What Happens Later

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Next Goal Wins

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Retirement Plan

    ★★★

  • Retribution

  • Study of a Girl

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • Blue's Big City Adventure

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★