• Belfast

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • SuperBob

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • The Night House

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★