Sort by
  • Smile

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Kate

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

  • The Crime of the Century

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Black Holes: The Edge of All We Know

    ★★★½

  • The Hunt

  • His House

    ★★★★

  • Tesla

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Gorillaz: Reject False Icons

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½