Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★

  • The Munsters

    ★★½

  • The Tatami Time Machine Blues

    ★★★★

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ½

  • Section 1

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ½

  • Pokémon: Hisuian Snow

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • A Short Story

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★½

  • DMZ

    ½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Dirtbag

    ½

  • Turning Red

    ★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Hawkeye

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Memories of a Forgotten Place

    ★★★

  • The House

    ★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Sunrise Palms

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • Sing 2

    ½

  • ASSEMBLED: The Making of Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Assembled: The Making of Black Widow

  • Eternals

    ½

  • Good Timing with Jo Firestone

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★½

  • Injustice

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Akakiri

    ★★½