Sort by
  • Black Adam

    ★★★★

  • Togo

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Metal Lords

  • Morbius

    ½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Privilege

    ½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Injustice

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Two

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Countdown

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Kidnapping Stella

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Curse of La Llorona

    ½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★½

  • Everybody’s Everything

  • Us

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★