Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • This Place Rules

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

  • Black Adam

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Men

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★